DSC_4754.JPG

O MNIE

To ja, Twój fotograf. Nazywam się Maciej Babiński. Fotografię traktuję jako przygodę, która uczy widzenia i dostrzegania rzeczy ulotnych. Staram się kierować zasadą "decydującej chwili", a także wydobyć piękno i znaleźć Złoty Podział w widzianej rzeczywistości.

Specjalizuję się w fotografii osób, ale również jestem wielkim miłośnikiem fotografii przyrodniczej.

Realizując sesje, zawsze zwracam uwagę na dobrą atmosferę. Dla mnie spotkanie z Tobą, to wielkie wydarzenie, które ma zapaść głęboko w pamięć. 

Szczególną uwagę zwracam na jakość dostarczanej pracy. Wyboru zdjęć zawsze dokonujemy razem, tak aby wizja była zrealizowana wspólnie. Dla mnie Twoje zadowolenie i satysfakcja jest najważniejsza. 

Jestem elastyczny, sesje zdjęciowe realizuję w dowolnej lokalizacji. Jeżeli masz chęć spotkać się ze mną u siebie w domu, biurze bądź na świeżym powietrzu, nie stanowi to dla mnie przeszkody. Sam mieszkam w Warszawie, ale docieram w dowolne miejsce na mapie. Oczywiście preferuję terytorium Rzeczpospolitej. 

W Warszawie sesje studyjne realizuję w dwóch lokalizacjach. Korzystam z własnego studia o powierzchni 52 m2, umiejscowionego na Pradze-Południe. Dodatkowo, do większych zleceń (wymagających większej powierzchni) wykorzystuję zaprzyjaźnione studio "ObiektywnieArt.pl", które znajduje się na Warszawskim Ursusie.